UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 3865017
*
nr 386 5017
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 57
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:43
*
Väggpendyl
nr 386 5017
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 57
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2005 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:43